FRANCHISING FORUM v Praze

FRANCHISING FORUM je tradiční konference o franchisingu, určená pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu.

Praha, 7. 11. 2019

 

PŘIHLÁŠKA A REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ Franchising fora -  MASTER FRANCHISOVÉ KONFERENCE

Registrujte se on-line na webu nebo nám napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlásit se můžete do 5. 11. 2019 přes registrační formulář nebo osobně před zahájením Franchising fora  a Master franchisové konference dne 7. 11. 2019.
Účastnický poplatek za jednu osobu činí Kč 950,- Kč včetně 21% DPH.

Včasně registrovaní účastníci, tzv. „early birds“, kteří se přihlásí a uhradí konferenční poplatek do 11. 10. 2019, získávají speciální cenu, a to pouze 600,- Kč včetně 21 % DPH pro jednu osobu.

Způsob platby: bankovním převodem na konto UniCredit Bank 4267217004/2700.

 

Jako variabilní symbol při platbě bankovním převodem uveďte prosím vaše IČO.

Doklad o zaplacení účastnického poplatku Vám bude zaslán po připsání částky na náš účet nebo předán při registraci na konferenci dne 7. 11. 2019. Informace pro vystavení faktury nám prosím zašlete na e-mailovou adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podmínky odstoupení a změny: Registrace je závazná, předem uhrazený registrační poplatek je možné stornovat bez dalšího poplatku do 10 dnů před konáním akce, tj. do 29. 10. 2019. Při pozdějším odhlášení bude splatný celý účastnický poplatek. Zastoupení účastníkem ze stejné společnosti nebo jinou pověřenou osobou je možné.

ONLINE FORMULÁŘ

Fakturační adresa

Údaje označené * jsou povinné

 

Prohlášení GDPR:
Vyplněním registračního dotazníku souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rámci pořádání výše uvedené akce. Česká asociace franchisingu jako správce těchto údajů prohlašuje, že je neposkytne třetím osobám a že slouží výlučně pro identifikaci účastníků akcí ČAF v rámci České republiky. Souhlas můžete samozřejmě kdykoli písemně odvolat.

 

Zlatý partner

Subway

Stříbrní partneři

Exteria market

Partneři

U.S. Commercial Service in the Czech Republic

Tab Board

Lošták

Kocián Šolc Balaští

Mediální partneři

Warengo

BUS TV

Luxus.cz

Pražský zpravodaj

Franchsing.cz

Podnikání-franchising

Topfranchising.cz

Euro

Kontakty

Česká asociace franchisingu

Těšnov 5, 110 00  PRAHA 1

 

Ing. Jiří Krajča - Project Manager
Mgr. Klára Opletalová – tajemnice


tel.: +420 728 948 479
e-mail: caf@czech-franchise.cz