FRANCHISING FORUM - ON LINE 2023

FRANCHISING FORUM - ON LINE  je on-line konference o franchisingu, určená pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu. Součástí konference je Výstava franchisingu, která v rámci výstavních stánků a prezentací představí více než 50 konceptů.

On-line konference a Výstava franchisingu 16. října - 17. listopadu 2023

 

Kdy: 16. října - 17. listopadu 2023
Kde: on-line

Registrace

Registrace on-line

 

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU  SI VÁS DOVOLUJE POZVAT NA  21. ROČNÍK FRANCHISING FORA A VÝSTAVU FRANCHISINGU ONLINE

Na Franchising Foru můžete navštívit  kongresový sál, který obsahuje odborné přednášky i bonusové rozhovory s podnikateli, kteří se ve světě franchisingu pohybují. Dále se z recepce můžete přenést do expozic jednotlivých vystavovatelů. Najdete tu franchisové koncepty z různých odvětví, ať už Vás zajímají reality, služby, zdravá výživa, zábava nebo finance. Z doprovodného programu jsme připravili zábavnou online hru ve 3D prostředí Amazing race. Je zde pro vás připravena neobvyklá online ochutnávka vína.

Celý projekt by nebyl možný bez podpory našich partnerů. Proto nám dovolte je nyní zmínit a poděkovat jim. Naším hlavním partnerem je Exteria market, zlatým partnerem motýlí domy Papilonia, stříbrnými partnery jsou Re-max, McDonald´s a Naturhouse. Dále bychom rádi poděkovali Odbornému partneru: Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Jak 3D 360° Franchising Forum a Výstava franchisingu probíhá? 

Kongresy 3D 360° jsou unikátním projektem společnosti EDUWIN. Nový, moderní 3D přístup Vám umožní trojrozměrné vnímání prostoru jako v realitě a 360° pohled na místnosti s expozicemi našich partnerů. Cílem je přinášet nový svět online prezentací franchisingu a franchisového vzdělávání, ale vše připravit tak, aby ovládání bylo naprosto srozumitelné a intuitivní. Spolu s odborným programem v našem kongresu najdete expozice s franchisových konceptů  a další doprovodný program. Nezapomněli jsme ani na soutěž o atraktivní ceny.

Pro návštěvníky Franchising Fora 3D 360° jsme připravili množství odborných přednášek. Pokud zhlédnete všechny akreditované přednášky, můžete získat možnost být ve slosování o ceny.

Další neodmyslitelnou částí Franchising Fora jsou expozice našich partnerů a vystavovatelů, kde se účastníci mohou dozvědět o nabídce franchisových konceptů. Vytvořili jsme zde virtuální prostor, kde můžete získávat informace o nabídce franchisových konceptů. 

Od minulého roku jsme  se dostali o několik levelů výše, přidali jsme interaktivní místnosti a rozšířili doprovodný program. Celý obsah Franchising Fora a výstavy franchisingu se jen těžko shrnuje v několika větách, proto neváhejte a objevujte svět kongresu 3D 360°, akci navštivte!

Expozice firem

Součástí Franchising Fora a výstavy franchisingu  jsou i výstavní stánky , které můžete navštívit a které jsme převedli do digitální podoby.

U jednotlivých expozic se dovíte informace o franchisových konceptech a o možnostech podnikání s podporou známé značky.

Věříme, že se Franchising fora a Výstavy franchisingu zúčastníte a akci si užijete.

PŘEHLED VYSTAVUJÍCÍCH A PREZENTOVANÝCH ZNAČEK

 

 

Hlavní partner

 Extéria Market

Zlatý partner

 Papilonia

Stříbrní partneři

RE/MAX

McDonald's ČR

NATURHOUSE

DODO

Odborný partner

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Partneři

EDUWIN

Obchodní oddělení Velvyslanectví USA v Praze

JUDr. David KARABEC

RNDr. Jiří Lošťák

Contours fitness pro ženy

TAB Board

Smart Network Business Center s.r.o.

Mediální partneři

EURO.cz

Pražský magazín

Franchsing.cz

Topfranchising.cz

Brands&Stories - odborný časopis o značkách, konceptech

Kontakty

Česká asociace franchisingu

Těšnov 5, 110 00  PRAHA 1

 

Ing. Jiří Krajča - Project Manager

tel.: +420 728 948 479
e-mail: caf@czech-franchise.cz
www.czech-franchise.cz